Vīriešu uzvalku šūšana – individuāla pieeja un tiekšanās uz perfekciju

Šujam klasiskus uzvalkus pēc tradicionālas piegriezuma tehnikas. Pie mums uzvalku šūšana nekad netiek veikta pēc gatavām konstrukcijām – katrs pasūtījums tiek darināts pēc individuāliem, precīzi noņemtiem mēriem un klienta auguma aprisēm atbilstoši veidotas piegrieztnes. Mūsu prasmīgie meistari jums radīs saskanīgu uzvalka komplektu no žaketes, krekla un biksēm.
Pirms pabeigt pasūtījumu, aicināsim jūs uz pielaikošanu, lai veiktu labojumus ideāla rezultāta sasniegšanai. Savā darbā sekojam pārliecībai, ka uzvalkam ir jābūt harmonijā ar tā valkātāja personību.
Radot apģērbu, tiecamies veidot perfekti saskaņotas un valkātāja augumam komplimentējošas līnijas.
Uzvalku šūšana tiek pakļauta prasībai pēc komforta un pārliecinoša vizuālā tēla.

Lietišķu ikdienas un svinīgu izejamo uzvalku šūšana

Individuāli šūts lietišķais uzvalks ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai veidotu pārliecinoša profesionāļa tēlu.
Piedāvājam klientiem plašas izvēles iespējas, lai ikviens varētu izskatīties perfekti jebkādā darba vidē.
Lietišķo uzvalku šūšana ir atbildīgs darbs. Ņemot vērā, ka tas ir darba apģērbs nēsāšanai katru dienu, tam jābūt ērtam un jākalpo ilgi. Šeit izšķiroša ir auduma izvēle. Mūsu ieteiktie audumi ir piemēroti visām sezonām nēsāšanai visa gada garumā. Tiem ir augsta izturība, laba spēja saglabāt formu un tie maz burzās.
Saviem klientiem rekomendējam iegādāties divus vai trīs uzvalkus ikdienas nēsāšanai, vai vismaz otru bikšu pāri lietišķajam uzvalkam, tā nodrošinot sava apģērbu komplekta ilgāku kalpošanu.

Izveidosim īpašu uzvalku atmiņā paliekošiem svētkiem!

Svinīgiem pasākumiem šujam tik pat komfortablus izejamos uzvalkus. No lietišķajiem uzvalkiem tos atšķir audumu izvēle, kas pieļauj neparastākas krāsas, greznus rakstus un faktūras. Tāpat arī var radošāk pieiet detaļu un piegriezuma nianšu izstrādāšanai.

Uzvalks, Krekls, Tauriņš

Kvalitatīvs audums neaizmirstama tēla veidošanai

Lai nodrošinātu augstu komfortu un labu auduma kritumu, tiek izmantoti tikai dabīgi, pieskārienam patīkami, viegli un elastīgi materiāli.
Piedāvājam izvēlēties 100% merino vilnas vai jaukta tipa audumus, kuru sastāvā ir kašmirs, zīds, lins vai kokvilna. Esam izvēlējušies vairāk nekā trīs tūkstošus dažādu audumu no lieliskiem itāļu un angļu ražotājiem, lai klienti varētu piemeklēt tīkamāko krāsu un rakstu. Kaut ko ikviena raksturam atbilstošu piedāvāsim gan vīriešiem, kuri vēlas ieturēt klasisku tēlu, gan tiem, kuri nekautrējas izcelties pūlī.

Vai uzvalku šūšana ir tikai prominentu personu privilēģija?

Nē, jo mūsu mērķis ir piedāvāt pieejamu pakalpojumu visiem vīriešiem, kas saprot individuāli šūta apģērba vērtību. Tikai mēs nodrošinām tik augstas kvalitātes individuālu vīriešu uzvalku šūšanu par pieejamām cenām. Divdaļīgs lietišķais uzvalks izmaksās tikai, sākot no 550 eiro.

Lielisks uzvalks pamodina tā īpašniekā valdzinājumu un līdera garu!

Uzvalku šūšana ir maza greznība, kurā ir vērts ieguldīt līdzekļus. Labi pašūtā un valkātājam atbilstošā apģērbā vīrietis jūtas pašpārliecinātāks.